wychowanie fizyczne w XXII L.O. im. Jose Marti
RSS
sobota, 15 grudnia 2012
Zapraszamy do przeczytania relacji p. Pawła Kuratczyka
piątek, 23 listopada 2012

Tegoroczny Festiwal Zdrowej Żywności poświęcony był jesiennym smakom...Wzięły w nim udział 3 klasy: 2B, 2C i 3D. Na naszym jesiennym stole przez cały tydzień, od 5 do 9 listopada, królowały wspaniałe potrawy. Można było spotkać marchewkę, dynię, jabłka, bakłażana, gruszki, żurawinę i kasze. Było ostro, słono, rozgrzewająco i oczywiście słodko, ale za to bardzo zdrowo :)

Ponieważ nasz festiwal cieszył się wśród uczniów dość sporą popularnością i wszystko znikało ze stołu w oka mgnieniu, na pewno będziemy starać się go kontynuować. Pragniemy jedynie nadmienić, iż jesteśmy lekko rozczarowani tym, że jedynie garstka nauczycieli kupowała nasze zdrowe smakołyki...Kto był najbardziej aktywny, widać na załączonych w galerii zdjęciach :) Mamy jedynie nadzieję, że na kolejnej odsłonie naszego festiwalu, na fotkach będzie można uwiecznić więcej "ciał pedagogicznych" :)

Zapraszam do galerii 

poniedziałek, 19 listopada 2012
Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w Koszykówce Chłopców, czyli grali jak nigdy...
poniedziałek, 29 października 2012

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z biegów przełajowych w zakładce "Galeria".

poniedziałek, 22 października 2012
Mamy trzecie miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych na Bielanach!!! Zapraszamy do przeczytania relacji p. Pawła Kuratczyka
poniedziałek, 08 października 2012

Uwaga!

Przypominamy, że 18.10.2012r. (czwartek) odbędą się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w Biegach Przełajowych. Reprezentacja szkoły (osoby zgłoszone u p. Pawła Kuratczyka) zbiera się po dużej przerwie przed wyjściem do szkoły. Więcej informacji znajduje się w zakładce "Zawody".

Przydział zajęć do wyboru. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą "kto, z kim, kiedy...?"
piątek, 05 października 2012

Witamy wszystkich, postanowiliśmy uruchomić stronę o wychowaniu fizycznym w naszym liceum. Jak wiecie, u nas dzieje się bardzo dużo i nie zawsze wszystkie informacje do Was docierają. Na tej stronie będziemy umieszczać informacje o zawodach międzyszkolnych i nie tylko, o proponowanych przez nas zajęciach do wyboru, o ciekawych sportach, o sprawach szkolnego wychowania fizycznego oraz ogólnie o sporcie, rekreacji i zdrowiu!

1 , 2 , 3